DSC Neo Alarm Sistemleri

DSC Neo Alarm Sistemleri

DSC Neo Alarm Sistemleri ile artık alarm sisteminizi cep telefonunuzla kontrol edebilirsiniz. DSC Neo Alarm sistemleri, sunduğu Android ve Iphone uygulamaları ile tamamen kontrol edebilir; sistemi uzaktan kurup devre dışı bırakabilir, istemediğiniz bölgeleri kapatabilirsiniz. DSC Neo, PowerG teknolojisi ile garaj kapısı, ısıtma, aydınlatma gibi çevre birimlerini uzaktan kontrol imkanı sağlar. Akıllı ev otomasyon sistemleri ile tamamen entegre olabilir.

dsc-neo-mobil-uygulama 

DSC Alarm sistemleri, işyeri ve evinizin güvenliğini sağlamak söz konusu olduğunda tartışmasız en uzun ömürlü ve en stabil çözümdür. 1979 yılından beri sektörde olan Kanada malı DSC Alarm sistemleri, akü ve pil haricinde parça değişimi gerektirmeden 16 yıla kadar hatasız çalıştığını defalarca kanıtlamıştır.

Alarm sisteminiz, caydırıcı etkisiyle hırsızlığı daha gerçekleşmeden durdurur.
 

KELİMENİN TAM ANLAMIYLA “GÖZÜNÜZ ARKADA KALMAZ” EKSİKSİZ GÜVENLİK

 

Üstelik DSC Alarm sistemi, işyerinizde ve evinizde sizi sadece hırsızlığa karşı değil; yangın, gaz kaçağı, sağlık durumları ile panik anlarında da korumaktadır.

 

Tek bir düğmeye basarak Polis veya Ambulans çağırabilir, sisteme bağlı olan duman ve gaz dedektörleri ile en ufak bir sızıntı veya yangın durumundan haberdar olabilirsiniz.

 

Alarm Merkezi aboneliği, 7 gün 24 saat esasına göre Polis, İtfaiye, Ambulans ve Panik Alarmı desteği sağlar. Mekana giriş çıkış takibi ile alarm takibi yapılır ve acil durumlarda alarmın içeriğine göre Polis, İtfaiye ve Ambulans gibi birimleri bilginiz dahilinde olay yerine yönlendirir.

 

İSTER KİRALAYIN, İSTERSENİZ SATIN ALIN.

 

TAAHHÜT YOK

 

Alarm sistemini satın alan müşterilerimiz, sistem için süreli veya süresiz taahhütlerde bulunmaz.

 

DSC alarm sistemi sadece kurulu olduğu mekanı değil, aynı zamanda kendisini de sabotaja karşı korur. Bir dedektörün kablosunun kesilmesi veya yerinden oynatılması, sirene müdahale edilmeye çalışılması halinde alarm devreye girer. Sirenler çalar, alarm merkezi ne sabotaj sinyalini iletir. Aboneliğiniz varsa alarm merkezi sizleri arayıp bilgilendirir.

 

AKM Alarm merkezi mobil uygulama için lütfen burayı tıklayın.
 

DSC Neo alarm sistemleri, kablosuz modellerde kablo ihtiyacını tamamen sıfıra indiriyor. Duman, karbonmonoksit, su baskın, iç ve dış ortam hareket dedektörleri, dahili ve harici sirenler tamamen kablosuz haberleşiyor.

 

DSC Neo alarm sistemleri, kablosuz modellerde açık alanda 2 km dedektör algılama mesafesi ve buna rağmen 6 ile 8 yıl arasında pil ömrü sunmaktadır. Sadece bu iki özelliği ile, bilinen tüm markalara büyük fark atıyor. 2010 yılında kablosuz endüstrinde devrim yaratan PowerG teknolojisi sayesinde, 2 odalı bir evi veya tek merkezden kontrol edilmesi gereken fabrika, gümrük sahaları, konteyner limanlarında farklı noktalarda bulunan tüm lokasyonları montaj olmadan ve kablo çekmeden koruma altına alıyor. 128-bit AES şifreleme ve FHSS teknolojisi ile son derece kararlı ve güçlü iletişim kuruyor, alarm mesajı kaybetmiyor ve dijital saldırılardan etkilenmiyor.

 

Tek bir panel ile 128 adeti kablolu, 128 adeti kablosuz olmak üzere 256 dedektörü ve 16 kablolu, 16 kablosuz tuş takımını çalıştırabilir.

 

DSC Neo alarm sistemleri, aşağıdaki ürünler ile çalışır.

DSC NEO 3G2080 GPRS Modülü

DSC NEO PG 8945 Kablosuz Manyetik Kontak

DSC NEO PG 8904 Kablosuz Hareket Dedektörü

DSC NEO HS2LCDRF9 LCD ICON Modüllü Şifre Paneli

DSC NEO PG 8939 Kablosuz Uzaktan Kumanda

DSC Neo alarm sistemleri fiyat ve kurulum bilgisi için telefonunuzu bekliyoruz.

 

 

Site içeriğinin tamamı ve tüm metinler, Turktrust tarafından 27.03.2014 tarihinde Zaman Damgası ile sertifikalandırılmış olup fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi STS Güvenlik’tir. İçeriğin tamamının veya bir kısmının izinsiz kullanımı ve çoğaltılması halinde yasal yollara başvurulacaktır.