SPY Kameralı Alarm Sistemleri

SPY Kameralı Alarm Sistemleri

SPY Kameralı Alarm Sistemini, dilediğiniz an tüm özellikleriyle cep telefonunuzla kontrol edebilir, tüm alarmları ve önemli durumları anında bildirim olarak alabilirsiniz.

Alarm çaldığında veya kamera hareket algıladığında, cep telefonunuzda anında gerçek zamanlı kesintisiz video görüntüsü açılır. Kablosuz yüksek çözünürlüklü HD kameralar ile istediğiniz an gerçek zamanlı görüntülere ulaşabilirsiniz.

Sisteminizi uzaktan kurup kapatabilir, Yerleşik mikrofon ve hoparlör sayesinde alarm panelinizin bulunduğu ortamı dinleyebilir ve iki yönlü sesli görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

 
Tek Platformda Hem Alarm Hem Kamera sistemi

SPY Kameralı Alarm sistemi, piyasadaki 7 saniyelik kısa klipler ya da fotoğraf sunan rakiplerine kıyasla daha ayrıntılı ve net görüntüler sunuyor. Alarm anında veya kamera hareket algıladığında, uygulama üzerinden gerçek zamanlı kesintisiz video görüntüsü açıyor ve uygulama üzerinden bildirimler gönderiyor.

Yüksek çözünürlüklü HD kameralar aynı zamanda hareket dedektörü gibi çalışıyor ve hareket algıladığı anda cep telefonunuza tamamen canlı video görüntüsünü gönderiyor.

Kameralarınızı da, alarm sisteminizden bağımsız olarak alarm gibi kurabilirsiniz. Alarm sisteminiz devrede olmasa bile, kamera hareket algıladığı anda cep telefonunuzda görüntüleme ekranını açar. Örneğin, işyerinizde alarm kurulu değilken dahi, deponuzda kamera varsa ve depoya giriş olursa sistem cep telefonunuzda otomatik olarak görüntü açar.
 

Seveceğiniz Özellikler

 
Mobil Uygulama ile Tam Kontrol
Canlı Görüntü ile Alarm Doğrulama
Uzaktan Kurma ve Kapama
Sistem Durumunu İzleme

Telefona Fotoğraf ve Video Kaydetme
Gerekli Durumlarda Polis ile Paylaşma
7/24 Alarm Kontrol Merkezi Hizmeti

Kablosuz ve Kolay Kurulum 
 

KAPSAMLI GÜVENLİK VE HUZUR BİR ARADA

Sadece kameralı alarm sistemi değil, aynı zamanda akıllı ev sistemi.
Akıllı Priz ve Akıllı Anahtarlar ile telefonunuzdan ışıkları veya prizlere bağlı kombi, garaj kapısı veya dış aydınlatmalar ile diğer cihazlarınızı açıp kapatabilirsiniz.

 

İSTER KİRALAYIN, İSTERSENİZ SATIN ALIN.


 
Teknik Donanım / Maksimum Kapasite
 
  • Dahili GPRS Modülü
  • Dahili İnternet Modülü
  • Dokunmatik LCD Ekran
  • 32 Adet Kablosuz Dedektör / Hareket, Duman, Darbe, Cam Kırılma
  • 8 Adet Kablolu Dedektör
  • 8 adet uzaktan kumanda
  • 16 Adet Akıllı Anahtar
  • 3 Adet IP Kamera
  • 1 adet çift yönlü sınırsız tek yönlü kablosuz harici siren destekler.

 
Alarm sisteminize Turkcell & Vodafone veya Avea SIM kartı takarak, sistemin bulunduğu mekanı telefon ile dinleyebilir, isterseniz sesli görüşme gerçekleştirebilirsiniz.
Alarm sisteminizi cep telefonunuz ile sadece mobil uygulama ile değil, sms göndererek de kurup kapatılabilirsiniz.
Geriye dönük 512 adet olayın kaydını saat ve tarihi ile birlikte görebilirsiniz.
Aboneliğiniz varsa alarm durumlarında alarm merkezi sizleri ve yetkili mercileri arayıp bilgilendirir.
 
SPY Alarm sistemleri, işyerinizde ve evinizde sizi sadece hırsızlığa karşı değil; yangın, gaz kaçağı, sağlık durumları ile panik anlarında da korur.
 
 
  
 
 Site içeriğinin tamamı ve tüm metinler, Turktrust tarafından 27.03.2014 tarihinde Zaman Damgası ile sertifikalandırılmış olup fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi STS Güvenlik’tir. İçeriğin tamamının veya bir kısmının izinsiz kullanımı ve çoğaltılması halinde yasal yollara başvurulacaktır.